O Nas - VESTRA

Vestra: Skuteczni w walce
o Twoje prawa

Zaczynaliśmy jako mała kancelaria prawna z ambicjami. Dziś mamy na koncie ponad 10 lat pomocy ludziom i tysiące wygranych spraw.

Klienci każdego dnia przedstawiają nam sytuacje, które wydają się nie do przejścia. Przywracamy im wiarę w lepsze jutro, walcząc o należne prawa i udzielając merytorycznego wsparcia. 

Zespół kancelarii Vestra składa się z doświadczonych prawników i ekspertów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę. Utworzyliśmy też wiele innych działów, m.in. od sprawnej obsługi klienta.

 

Infolinia Firmowa:

59 307 07 01

20000

+

Zadowolonych Klientów

650

mln+

Uzyskanych Pieniędzy Dla Klientów

10

+

Lat Na Rynku

40

+

Wygranych Konkursów i Wyróżnień

Kancelaria Vestra.

Twoje prawa w rękach specjalistów

VESTRA

Na rynku istniejemy od ponad dekady. Przez te lata poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że oczekujecie zrozumienia, zaangażowania, a także kompleksowej obsługi ze strony kancelarii prawnej.

Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy

Vestra to lider w swojej dziedzinie. Jesteśmy jedyną kancelarią w Polsce z tak dużym doświadczeniem w walce o świadczenia dla opiekunów osób niepełnosprawnych. W każdą usługę angażujemy się na 100%.

Mamy doświadczenie i świetne wyniki

Dbamy o to, aby zaangażowanie po Waszej stronie było jak najmniejsze. W tym celu korzystamy z wypracowanych metod działania i dobrze zorganizowanego zaplecza prawnego.

Zapewniamy oszczędność czasu i pieniędzy

Działamy Na Terenie Całego Kraju

Nasi przedstawiciele w całej Polsce każdego dnia spotykają się z klientami aby życie było prostrze, a egzekwowanie swoich praw bezpieczne i łatwe.

VESTRA

Zadaj Nam Pytanie:

593 070 701

Profesjonalne Podejście

Myśl przewodnia każego dnia

Pomoc Prawna

Aby uzyskiwać jak najwięcej pomocy dla ludzi

Ochrona Praw

Uczciwość i bezpieczeństwo Twoich interesów

Zobacz Jak Pracujemy

Nasi Zadowoleni Klienci

VESTRA

VESTRA OPINIE

Długo szukałem odpowiedniej Kancelarii do współpracy w końcu trafiłem na Kancelarię Vestra. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów jakie osiągnęliśmy.

Łukasz Ś.

Rzetelna i fachowa pomoc - dokładnie tego potrzebowałam. Doświadczeni Adwokaci z Kancelarii pomogli mi unieważnić mój kredyt frankowy. W końcu mogę zapomnieć o

Dominik M.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią Vestra. Pomogli mi z unieważnieniem mojego kredytu frankowego. Jeśli miałbym wybierać drugi raz - bez wachania

Piotr P.

Wszystko ok. Honorarium zgodne z umową. Postępowanie upadłościowe zakończone pozytywnie. Jestem zadowolony z przebiegu współpracy. Polecam wszystkim

Robert A.

Postępowanie upadłościowe wygrane i mogę odetchnąć. Nie dawałem rady spłacać zobowiązań, ale z pomocą przyszła kancelaria VESTRA. Polecam z całego serca.

Michał J.

Dziękuje z całego serduszka Panom Adwokatom z kancelarii VESTRA za pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek na naszej gospodarce. Polecam z całego serca

Anna W.